ІММУНОМАКС®

Активує систему імунного захисту організму

80 капсул / 38 гр

Денна норма (2 капсули) містить: AHCC 320 мг

Склад: Патентований препарат з міцелію гібрида грибів Шіітаке (Lentula edodes), Маітаке (Grifola frondosa) і Рейші (Ganoderma lucidum) — AHCC (Active Hemi-Cellulose Compound) — поєднання активної напівцелюлози.

Показання для застосування: синдром хронічної втоми, гепатит, цукровий діабет, гіпертонія, хвороби печінки, гіперглікемія, ослаблений імунітет, депресія, атеросклероз, алергічні реакції, онкологічні захворювання.

Спосіб застосування: по 1 капсулі 2 рази на день з метою профілактики або за призначенням лікаря. У лікувальних цілях 4-8 капсул три рази на день.

Протипоказання: не рекомендується приймати при підвищеній чутливості до компонентів препарату.

Виробник: Hankintatukku Oy, Фінляндія

Фармакологічні властивості:

Технологія АНСС була розроблена японською компанією Amino UP Chemical Co. Ltd. (м. Саппоро). АНСС є поєднанням різних біологічно активних речовин (амінокислот, полісахаридів, мінералів та інших БАР) з молекулярною вагою 500-1000000 дальтон, отриманих високотехнологічним шляхом екстрагування лушпиння неочищеного рису, на основі якого в рідкому поживному середовищі був вирощений міцелій гібрида грибів Шіітаке, Маітаке та Рейші.

Шіітаке вважається одним з найкращих засобів для активізації «Кі» - життєвої сили, яка циркулює в організмі людини. Він проявляє свої цілющі властивості при гепатитах і пошкодженнях печінки, підвищує імунітет, знижує рівень холестерину, знижує артеріальний тиск.

Маітаке здатний знижувати артеріальний тиск і нормалізувати ліпідний склад крові. Але він найбільш відомий завдяки боротьбі з онкологічними захворюваннями. У його складі було виявлено два полісахариди: Гріфолан і D-фракція. Гріфолан активує макрофаги, а D-фракція підсилює реакції клітинного імунітету. Ще один високомолекулярний полісахарид Маітаке, Х-фракція, нормалізує рівень цукру в крові і чутливість до інсуліну при діабеті. На сьогодні він вважається широко відомим фармакологічним препаратом для внутрішньовенного введення при розладах імунної системи та онкологічних захворюваннях.

Рейші має протизапальні, противірусні, антимікробні, протиалергічні та протипухлинні властивості. Особливу цінність він має при захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Загальною властивістю всіх трьох грибів є здатність зміцнювати імунітет, допомагати при гепатитах і різних пошкодженнях печінки, а найважливіше – це протипухлинний ефект. На думку вчених, протипухлинний механізм дії IMMUNOMAX® заснований на високій стимуляції "клітин кілерів" організму. IMMUNOMAX® ефективний при вірусних, бактеріальних і грибкових захворюваннях, оскільки посилює дію практично всіх ланок клітинного імунітету (лейкоцити, макрофаги, природні кілери, Т-кілери). В якості активатора клітинної ланки імунітету AHCC може бути рекомендований при імунодефіцитах, коли має місце порушений баланс - клітинна / гуморальна ланка імунітету (наприклад, при деяких видах алергій). АНСС також ефективний в терапії синдрому хронічної втоми - захворювання, при якому спостерігається виражена імунодепресія через ураження вірусами.

Ефективність АНСС підтверджується безліччю клінічних досліджень, результати яких були опубліковані в наукових медичних виданнях. На сьогодні IMMUNOMAX® успішно використовується в Японії, США, країнах Західної Європи, як при лікуванні, так і профілактиці багатьох хронічних захворювань, пов'язаних з пригніченням або недостатньою функцією імунітету. IMMUNOMAX® є ефективним імунопротектором і може бути використаний у якості профілактичного та загальнозміцнюючого засобу. IMMUNOMAX® не має протипоказань до застосування, не токсичний і не дає побічних ефектів.

Важливо підкреслити, що, незважаючи на всі проведені дослідження, AHCC не є лікарським засобом!

www.hankintatukku.com

www.ahccresearch.com

Посилання:

1.Active hexose correlated compound enhances the immune function of mice in the hindlimb-unloading model of spaceflight conditions.
Aviles H, Belay T, Vance M, Sun B, Sonnenfeld G.
J Appl Physiol. 2004 Oct;97(4):1437-44

2.Improved prognosis of postoperative hepatocellular carcinoma patients when treated with functional foods: a prospective cohort study.
Matsui Y, Uhara J, Satoi S, Kaibori M, Yamada H, Kitade H, Imamura A, Takai S, Kawaguchi Y, Kwon AH, Kamiyama Y.
J Hepatol 2002 Jul;37(1):78-86

3.H-2 haplotype-dependent serum IL-12 production in tumor-bearing mice treated with various mycelial extracts.
Yagita A, Maruyama S, Wakasugi S, Sukegawa Y.
In Vivo 2002 Jan-Feb;16(1):49-54

4.[Prophylactic efficacy of a basidiomycetes preparation AHCC against lethal opportunistic infections in mice]
Ishibashi H, Ikeda T, Tansho S, Ono Y, Yamazaki M, Sato A, Yamaoka K, Yamaguchi H, Abe S.
Yakugaku Zasshi 2000 Aug;120(8):715-9

5.The use of mushroom glucans and proteoglycans in cancer treatment.
Kidd PM.
Altern Med Rev 2000 Feb;5(1):4-27

 


Untitled Document