Pycnogenol® може поліпшити пам'ять, зосередженість, впливати на спроможність прийняття рішень та настрійДослідження підтвердило, що щоденне вживання Pycnogenol® може поліпшити пам'ять, зосередженість, впливати на спроможність прийняття рішень та настрій.

Доведено, що природний екстракт кори сосни сприяє підвищенню пізнавальної функції, включаючи концентрування уваги та спроможність впоратись із стресом.

Женева, Швейцарія - Нове дослідження – це важлива новина для тих, хто шукає природний спосіб покращення пам'яті та розумової працездатності. Дослідження, нещодавно опубліковане в Журналі Нейрохірургічних Наук показує, що щоденне використання Pycnogenol® (pic-noj-en-all), природного рослинного екстракту з кори французької приморської сосни, може допомогти поліпшенню концентрації уваги, пам'яті, мати вплив на спроможність приймати рішення, в тому числі - на діяльність виконавчого рівня , і, в цілому, на когнітивні функції людини.

"Дане дослідження показує, що Pycnogenol® це безпечне та ефективне природне рішення для покращення щоденної когнітивної функції, що, по суті, виступає в ролі " їжі для мозку "для керівників, підприємців і тих, хто хоче покращити свою спроможність приймати рішення. Унікальність даного дослідження полягає в тому, що воно демонструє позитивний вплив Pycnogenol® на настрій. Під час дослідження у учасників відмічалось зниження занепокоєння та підсилювалось відчуття задоволення життям. Це може бути пов'язано з покращенням розумової діяльності і демонструє ефект різкого зниження окислювального стресу ", сказав лікар та натуропат доктор Фред Пескаторе.

У дослідженні 30 учасників приймали Pycnogenol® 50 мг / три рази на день у поєднанні з контрольованим планом лікування; 29 учасників з контрольної групи дотримувались плану лікування самостійно. План лікування включав регулярний сон, збалансоване харчування і щоденні фізичні вправи.

У дослідженні, після 12 тижнів щоденного прийому Pycnogenol®, були наступні результати:

Значне поліпшення настрою (на 16 % при прийомі Pycnogenol® / -2,1% в контрольній групі)

підвищення розумової працездатністі (на 8,9% збільшення при прийомі Pycnogenol® / 3,% контрольна група)

Покращення уважності (збільшення на 13,4 відсотка при прийомі Pycnogenol®) та пам'яті (3,6-відсоткове збільшення при прийомі Pycnogenol®)

Значно зменшився окислювальний стрес (30-процентне зниження при прийомі Pycnogenol®)

"Це дослідження доповнює ряд науково-дослідницьких спостережень , вказуючи на те, що Pycnogenol® спроможний природно сприяти поліпшенню деяких аспектів когнітивних функцій протягом усього життя. Численні дослідження з використанням Pycnogenol® показали позитивні ефекти в управлінні і поліпшеннІ деяких показників уваги у дітей з СДУГ, у покращенніі результатів специфічного когнітивного тесту у студентів і в покращенні багатьох аспектів когнітивної функції у дорослих понад 60 років, "сказав доктор Джіанні Белькаро, один з ведучих спеціалістів дослідження.

"Ці останні дані підтверджуються результатами довготривалих десятилітніх досліджень спроможності Pycnogenol® природньо регулювати рівні окисного стресу (що може істотно вплинути на деякі когнітивні функції) і позитивно впливати на загальну когнітивну функцію."

"Учасники, котрі отримували Pycnogenol® щоденно продемонстрували сильнішу продуктивність у вирішенні щоденних розумових завдань, як от робота з грошима, управління людьми, і впорання зі стресом. Такими є переваги розумової діяльності, які можна відчути і вдома і в офісі, і навіть в класі "сказав доктор Пескаторе.

Опис клінічних досліджень та додаткову інформацію можна отримати на сайті www.pycnogenol.com

Pycnogenol® - натуральний екстракт кори приморської сосни, яка росте вздовж узбережжя на південному заході Франції та містить унікальну комбінацію проціанідинів, біофлавоноїдів і фенольних кислот, які надають нашому здоров'ю надзвичайні переваги. Екстракт широко вивчався протягом останніх 40 років і має більш ніж 340 опублікованих досліджень та оглядових статтів, що підтверджують безпеку та ефективність даного інгредієнта.

_________________________________________________________________________________________________________