Пікногенол ®

Екстракт кори французької приморської сосни Pinus maritima


60 таблеток / 18 гр

Склад: Щоденна доза (2 - 4 таблетки) містить екстракт кори французької приморської сосни (Pinus maritima) 40 - 80 мг

Спосіб застосування: 2 - 4 таблетки на день. Не містить лактози, глютену, дріжджів або підсолоджувачів.

Виробник: Hankintatukku Oy, Фінляндія

Pycnogenol®

Фармакологічні властивості: Пікногенол - це сильний антиоксидант, який містить біофлавоноїди і органічні кислоти. За більш ніж 35 років було доведено його безпеку та ефективність в сотнях наукових досліджень в клініках і університетах по всьому світу. Пікногенол є одним з найпотужніших антиоксидантів відомих світу. Окислення вільними радикалами, як вважають, є причиною пошкодження клітин, що веде до старіння. Щоденний прийом Пікногенолу захищає від окислення і підтримує кровообіг.

Здоров'я серцево-судинної системи: Пікногенол є високоефективним засобом, що запобігає виникненню і прогресуванню атеросклерозу, тому перешкоджає формуванню тромбів і атеросклеротичних бляшок на стінках судин. Очищає кровоносні судини, його використання дозволяє в кілька разів знизити ризик виникнення гіпертонії, стенокардії, інфаркту міокарда та інсульту, а також варикозного розширення вен і тромбофлебіту. Пікногенол допомагає підтримувати здоровий кровообіг, розширюючи судини і, отже, покращуючи кровообіг. Зазначалося, що Пікногенол зменшує набрякливість ніг і ступень. Він також сприяє кращому протоку тромбоцитів, що перешкоджає формуванню тромбів і атеросклеротичних бляшок на стінках судин, таким чином запобігаючи виникненню серцевих нападів та інсультів. Пікногенол підвищує синтез оксиду азоту (NO) в судинах. Покращуючи функцію ендотелію, Пікногенол нормалізує підвищений артеріальний тиск. Останні клінічні дослідження в університеті Техасу показали, що Пікногенол це також природний спосіб підтримувати здоровий рівень холестерину.

Здорова шкіра: Пікногенол поєднується з колагеном і еластином, і захищає шкіру від різних шкідливих ферментів, а також допомагає шкірі відновити еластичність, необхідну для того, щоб шкіра виглядала гладкою і молодою. Відзначено, що, нейтралізуючи вільні радикали, Пікногенол допомагає уповільнити і навіть звернути назад пошкодження шкіри, викликані сонячним опіком, який в основному є запаленням, спричиненим вільними радикалами. Косметична дія Пікногенолу забезпечує ефективний захист від руйнівного впливу вільних радикалів і поповнення еластину і колагену, посилює переплетення волокон колагену з ланцюгом еластину. Таким чином, досягається значне уповільнення таких вікових процесів, як втрата пружності та еластичності шкіри, появи зморшок і старечих плям. Пікногенол - це косметичний препарат омолоджуючої дії для внутрішнього прийому.

Рівень глюкози в крові і здоров'я очей: Пікногенол може по-різному допомогти в полегшенні симптомів, викликаних цукровим діабетом. Більш ніж у половини людей, які страждають на діабет, розвивається ретинопатія, хвороба очей, викликана просочуванням крові капілярів в сітківку. Клінічні дослідження показали, що Пікногенол затягує пошкоджені капіляри в оці. Пікногенол також допомагає в підтримці здорового рівня глюкози у крові у людей з цукровим діабетом II типу. Ефективно зменшує крихкість судин (в т.ч. очних капілярів) і це дозволяє використовувати його для успішної профілактики і лікування діабетичної ретинопатії.

PMS полегшення: Пікногенол добре зарекомендував себе у відновленні судин і зменшенні запалення під час менструального періоду. Дослідження підтверджують, що Пікногенол усуває дискомфорт, пов'язаний з менструальним циклом, і такі симптоми, як збудженість, тривога, втома, здуття живота і чутливість грудей. Найбільш ефективно Пікногенол проявив себе при полегшенні переймоподібних больових відчуттів.

Здоров'я легень: Два клінічні дослідження показали, що Пікногенол покращує дихальну здатність астматиків. Пікногенол також діє як антигістамін, так як він гальмує вивільнення гістаміну, що допомагає запобігти алергічним реакціям.

www.hankintatukku.com

www.pycnogenol.com

Посилання:

1. Effects of the antioxidant Pycnogenol(R) on cellular redox systems in U1285 human lung carcinoma cells.
Gandin V, Nyström C, Rundlöf AK, Jönsson-Videsäter K, Schönlau F, Hörkkö J, Björnstedt M, Fernandes AP.
FEBS J. 2008 Dec 10.

2. Effect of pine bark extract (Pycnogenol) on symptoms of knee osteoarthritis.
Cisár P, Jány R, Waczulíková I, Sumegová K, Muchová J, Vojtassák J, Duraćková Z, Lisý M, Rohdewald P.
Phytother Res. 2008 Aug;22(8):1087-92

3. Effect of French maritime pine bark extract on endometriosis as compared with leuprorelin acetate.
Kohama T, Herai K, Inoue M.
J Reprod Med. 2007 Aug;52(8):703-8

4. Oligomeric procyanidins of French maritime pine bark extract (Pycnogenol) effectively inhibit alpha-glucosidase.
Schäfer A, Högger P.
Diabetes Res Clin Pract. 2007 Jul;77(1):41-6. Epub 2006 Nov 13

5. Treatment of ADHD with French maritime pine bark extract, Pycnogenol.
Trebatická J, Kopasová S, Hradecná Z, Cinovský K, Skodácek I, Suba J, Muchová J, Zitnanová I, Waczulíková I, Rohdewald P, Duracková Z.
Eur Child Adolesc Psychiatry. 2006 Sep;15(6):329-35. Epub 2006 May 13

6. Inhibition of COX-1 and COX-2 activity by plasma of human volunteers after ingestion of French maritime pine bark extract (Pycnogenol).
Schäfer A, Chovanová Z, Muchová J, Sumegová K, Liptáková A, Duracková Z, Högger P.
Biomed Pharmacother. 2006 Jan;60(1):5-9. Epub 2005 Oct 26

7. Protective mechanisms of pycnogenol in ethanol-insulted cerebellar granule cells.
Siler-Marsiglio KI, Paiva M, Madorsky I, Serrano Y, Neeley A, Heaton MB.
J Neurobiol. 2004 Nov;61(2):267-76.

8. Pycnogenol, French maritime pine bark extract, improves endothelial function of hypertensive patients.
Liu X, Wei J, Tan F, Zhou S, Würthwein G, Rohdewald P.
Life Sci. 2004 Jan 2;74(7):855-62

9. A review of the French maritime pine bark extract (Pycnogenol), a herbal medication with a diverse clinical pharmacology.
Rohdewald P.
Int J Clin Pharmacol Ther. 2002 Apr;40(4):158-68

10. Antioxidant activity and biologic properties of a procyanidin-rich extract from pine (Pinus maritima) bark, pycnogenol.
Packer L, Rimbach G, Virgili F.
Free Radic Biol Med. 1999 Sep;27(5-6):704-24

 


Untitled Document